Publiceringsdatum: 2026-06-22
Funderar du på att söka jobb inom försäljning, inköp, marknadsföring? Positionen som eventförsäljare hos Killnoise Event AB är öppen och väntar på en lämplig kandidat - kan det vara du? Killnoise Event AB söker någon som vill arbeta deltid under upp till 10 dagar. Kanske är det du?
Platsen där jobbet finns ledigt är i Borgholm. Killnoise Event AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom eventförsäljare. Kolla in deras sex lediga tjänster för att se om du har vad som krävs. Bli en del av Killnoise Event AB genom att ansöka till jobbet som eventförsäljare senast onsdag den femtonde juli 2026.
Gillar du event-miljöer, träffa folk och samtidigt tjäna pengar? Är du duktig på att sälja bra produkter? Då är EVENTSÄLJARE på KILLNOISE det perfekta extrajobbet för dig! Som en del av vårt team jobbar du med försäljning av öronproppar och regnponchos vid och på event!
Vi söker dig som är en glad och energisk person! Du har lätt för att ta kontakt med människor och du uppskattar att sälja bra produkter! Tidigare erfarenheter inom sälj, sport och lagarbete är meriterande, men inget krav. Din attityd och personlighet är allra viktigast!
KILLNOISE är ett svenskt företag som tillverkar funktionella och stilrena öronproppar. Vi jobbar på festivaler, konserter och events. Kolla in oss på www.killnoise.com eller www.facebook.com/killnoise
| Antal tjänster | 6 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | Killnoise Event AB |
| Lön | Rörlig ackords- eller provisionslön |
| Omfattning | Upp till 10 dagar |
| Organisationsnummer | 5590929872 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Eventförsäljare |
| Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Killnoise Event AB söker sex personer till denna tjänst som eventförsäljare med placerings i Borgholm. Om det låter intressant att arbeta som eventförsäljare hos Killnoise Event AB skickar du in din ansökan senast 2026-07-15.
Källa: Arbetsförmedlingen