Publiceringsdatum: 2025-05-02
Letar du efter anställning inom försäljning, inköp, marknadsföring? Bemannica AB är på jakt efter en skicklig butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror och du kan vara rätt person för jobbet. Bemannica AB söker en medarbetare på deltid som vill arbeta 11 dagar upp till 3 månader. Kan det vara du?
Denna position är tillgänglig i Stockholm. Om du är intresserad av en karriär inom butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror, ta en titt på den lediga tjänsten som Bemannica AB erbjuder för att se om det är en matchning. Bli en del av Bemannica AB genom att ansöka till jobbet som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror senast lördag den trettioförsta maj 2025.
Nu söker vi dig som vill jobba i ICA-butiker i sommar!
Som butikskonsult är du anställd hos Bemannica och arbetar i olika ICA-butiker i Stockholmsområdet. Detta ger dig bred och värdefull kompetens inom dagligvaruhandeln.
Bemannica är ett auktoriserat bemanningsföretag som i över tio år hjälpt ICA-butiker med deras personalbehov.
Arbetsuppgifterna kommer att variera mellan kassaarbete, varuplock med mera, baserat på vilka avdelningar som du har erfarenhet av. Vi söker dig som har varit anställd på ICA eller annan livsmedelsbutik tidigare. Har du erfarenhet av avdelningar som delikatess eller förbutik är det mycket meriterande. När det gäller arbetstider förekommer arbete både på morgon och kväll och arbetet kan vara förlagt såväl på vardagar som på helger. Du lägger in din tillgänglighet i vårt schemaläggningssystem och tillfrågas sedan om arbetspass via vår app. Med andra ord är detta ett perfekt extrajobb vid sidan av studier eller ett annat arbete.
Vi söker alltså dig som tidigare har varit anställd i livsmedelsbutik. Som person är du serviceinriktad och du trivs i daglig interaktion med kunder. Du är flexibel och trivs bra med fartfyllda och händelserika arbetsdagar.
Anställningsform: Tidsbegränsad anställning, vid behov.
Lön: Enligt Handels kollektivavtal med tillhörande OB-tillägg.
Vi genomför intervjuer löpande.
Observera att vi inte tar emot ansökningar via mail. Ansökningar görs via vår hemsida bemannica.se" rel="nofollow" target="_BLANK">https://karriar.bemannica.se/">bemannica.se.
Om oss Bemannica är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag som är specialiserade på bemanning och rekrytering till ICA-butiker i Sverige. Du kan läsa mer om Bemannica på bemannica.se" rel="nofollow" target="_BLANK">https://karriar.bemannica.se/">bemannica.se och följ oss på Facebook eller Linkedin" rel="nofollow" target="_BLANK">https://www.linkedin.com/company/bemannica/">Linkedin för de senaste nyheterna!
Företaget är fristående från ICA Gruppen koncernen och ICA-handlarnas Förbund.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | Bemannica AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
Organisationsnummer | 5568617616 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Butikssäljare, dagligvaror/Medarbetare, dagligvaror |
Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Bemannica AB söker en person till denna tjänst som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror med placerings i Stockholm. Om det låter intressant att arbeta som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror hos Bemannica AB skickar du in din ansökan senast 2025-05-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Bemannica AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Stockholm.
2025-04-17
Mer infoBemannica AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Stockholm.
2025-04-17
Mer infoBemannica AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Haninge.
2025-04-17
Mer info