Publiceringsdatum: 2025-05-16
Skulle du vilja jobba inom försäljning, inköp, marknadsföring? Det är nu möjligt för dig att få jobb som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror hos Bemannica AB. Detta är ett jobb på deltid där Bemannica AB letar efter någon under 11 dagar upp till 3 månader.
Om du redan bor i närheten av Göteborg, är det här din chans att söka ett spännande jobb Bemannica AB söker för närvarande efter en person att anställa inom butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror-branschen. Ta en titt på deras lediga tjänst för att se om något av dem passar just dig. Har du vad som krävs för att arbeta som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror hos Bemannica AB? Ansök innan fredag den trettonde juni 2025 och ta reda på det!
Om tjänsten Vi erbjuder ett flexibelt extrajobb på ICA-butiker. Hos oss finns det möjlighet att jobba dagtid, kvällstid eller helger. Du lägger in din tillgänglighet i vårt schemaläggningssystem och tillfrågas sedan om arbetspass via vår app. Med andra ord är detta ett perfekt extrajobb vid sidan av studier eller ett annat arbete!
Du kommer att jobba i olika ICA-butiker i Göteborgsområdet. Som delikatessbiträde är din huvudsakliga uppgift att arbeta med försäljning av manuella färskvaror i ICAs delikatessdisk. Du kommer att betjäna kunder utifrån deras behov och du navigerar dem med råd och idéer rörande deras produktval. Du kommer att arbeta med charkuterier, ost, fisk och kött. Du känner dig trygg med att hantera skärmaskiner, packa in produkter och sköta annan allmän drift på avdelningen.
Om dig Vi söker dig som gillar att jobba med mat och har erfarenhet av arbete i manuell delikatessdisk i butik. Du har arbetat med flera olika produkter i delikatessen såsom charkuterier, fisk, ost och kött. Du har god produktkunskap och utnyttjar detta i ditt arbete genom att ge kunderna råd och tips. Du ska vara serviceinriktad och trivas i kontakt med kunder. Du bör även vara stresstålig och trivas med att ha fartfyllda och händelserika arbetsdagar.
Anställningsform: Tidsbegränsad anställning, vid behov.
Lön: Enligt Handels kollektivavtal med tillhörande OB-tillägg.
Vi genomför intervjuer löpande. Omgående start.
Observera att vi inte tar emot ansökningar via mail. Ansökningar görs via vår hemsida bemannica.se" rel="nofollow" target="_BLANK">https://karriar.bemannica.se/">bemannica.se.
Om oss Bemannica är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag som är specialiserade på bemanning och rekrytering till ICA-butiker i Sverige. Du kan läsa mer om Bemannica på bemannica.se " rel="nofollow" target="_BLANK">https://karriar.bemannica.se/">bemannica.se och följ oss på Facebook eller Linkedin" rel="nofollow" target="_BLANK">https://www.linkedin.com/company/bemannica/">Linkedin för de senaste nyheterna!
Företaget är fristående från ICA Gruppen koncernen och ICA-handlarnas Förbund.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | Bemannica AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
Organisationsnummer | 5568617616 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Butikssäljare, dagligvaror/Medarbetare, dagligvaror |
Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Bemannica AB söker en person till denna tjänst som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror med placerings i Göteborg. Om det låter intressant att arbeta som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror hos Bemannica AB skickar du in din ansökan senast 2025-06-13.
Källa: Arbetsförmedlingen
Bemannica AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Haninge.
2025-05-16
Mer infoUniflex AB söker en person till tjänsten som produktionstekniker, maskin/produktionstekniker, verkstad i Helsingborg.
2025-05-28
Mer infoBemannica AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Göteborg.
2025-05-16
Mer info