Publiceringsdatum: 2025-08-15
Vill du arbeta inom administration, ekonomi, juridik-branschen? Positionen som kundtjänstmedarbetare hos Xzakt Kundrelation AB är öppen och väntar på en lämplig kandidat - kan det vara du? Xzakt Kundrelation AB söker någon som vill arbeta heltid under tills vidare. Kanske är det du?
Denna position är tillgänglig i Gävle. Xzakt Kundrelation AB har just nu en ledig tjänst som kundtjänstmedarbetare. Om du vill ta din karriär till nästa nivå, ta en titt på deras jobbannons och se om jobbet passar dig! Du har fortfarande tid att söka jobbet som kundtjänstmedarbetare hos Xzakt Kundrelation AB om du sickar in din ansökan senast sista ansökningsdag som är söndag den första februari 2026.
Är du flytande i danska, norska eller finska? Gillar du att hjälpa människor och söker ett flexibelt jobb inom kundservice? Vi på Xzakt Kundrelation söker nu nordisktalande talanger för framtida uppdrag. Vi välkomnar både dig som även talar svenska, och dig som har ett av de nordiska språken som modersmål. Detta är en intressekoll för att se om du kan bli en av våra framtida teammedlemmar!
Vilka språk du kan (danska, norska, finska)
Hur mycket du vill jobba (extra eller upp till 80%)
Om du kan jobba på plats i Gävle eller på distans
När du kan starta
Om oss och rollen Hos oss handlar kundservice om att möta människor med omtanke och tydlighet, via telefon, chatt och mejl. Du löser problem, stöttar och ser till att kunden känner sig hörd. Vi är en trygg arbetsgivare som erbjuder en fantastisk arbetsmiljö, härliga kollegor och bra förmåner.
Flytande i minst ett av de nordiska språken (danska, norska, finska). Svenskkunskaper är meriterande men inte ett krav.
Nyfiken på människor och bekväm med att möta alla sorters personer
Lösningsorienterad med god systemvana
Positiv och engagerad i att ge bra service
Betald utbildning och stöd under hela uppdraget
Lön enligt kollektivavtal:
Under 24 år: 122,65 kr/h + OB-tillägg
Över 24 år: 142,19 kr/h + OB-tillägg
Friskvårdsbidrag
Möjlighet att växa och utvecklas inom företaget
En härlig arbetsplats med sköna kollegor
Arbetstider: Schemat kan läggas mellan 08:00–22:00, alla dagar i veckan.
Plats: På plats i centrala Gävle eller helt på distans.
Omfattning: Extrajobb eller tillsvidareanställning (80%) med 6 månaders provanställning.
Start: Löpande, baserat på projektstart.
Låter det intressant? Svara på våra frågor nedan för att visa ditt intresse, så hör vi av oss!
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Xzakt Kundrelation AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | Tills vidare |
Organisationsnummer | 5565888913 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Kundtjänstmedarbetare |
Yrkesområde | Administration, ekonomi, juridik |
Xzakt Kundrelation AB söker en person till denna tjänst som kundtjänstmedarbetare med placerings i Gävle. Om det låter intressant att arbeta som kundtjänstmedarbetare hos Xzakt Kundrelation AB skickar du in din ansökan senast 2026-02-01.
Källa: Arbetsförmedlingen
Babyshop Sthlm Holding AB söker två personer till tjänsten som kundtjänstmedarbetare i Jönköping.
2025-08-13
Mer infoManpower AB söker en person till tjänsten som kundtjänstmedarbetare i Östersund.
2025-08-19
Mer infoWilly:S AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Falun.
2025-08-13
Mer info